Contactpersonen

Onze mensen

Liesbet Tijhaar

Directeur-bestuurder 020-7237100 l.tijhaar@swvamsterdamdiemen.nl

Nicolette Kossen

Teamleider 020-7237160 n.kossen@swvamsterdamdiemen.nl

Susan Walstra

Beleidsmedewerker 020-7237152 s.walstra@swvamsterdamdiemen.nl

Tamara Dekker

Beleidsmedewerker 020-7237157 t.dekker@swvamsterdamdiemen.nl

Danielle Drenthen

Communicatieadviseur 020-7237162 d.drenthen@swvamsterdamdiemen.nl

Malkita Sandelowsky

Secretariaat 020-7237100 m.sandelowsky@swvamsterdamdiemen.nl

Patrick Nuyens

Bureaumedewerker 020-7237169 p.nuyens@swvamsterdamdiemen.nl

Eline Erdmann

Onderwijsadviseur 020-7237100 e.erdmann@swvamsterdamdiemen.nl Dyslexie (tijdelijke vervanging)

Hilay Menapal

Onderwijsadviseur 020-7237170 h.menapal@swvamsterdamdiemen.nl Noord

Karin Zuidweg

Onderwijsadviseur 020-7237167 k.zuidweg@swvamsterdamdiemen.nl Zuid

Laura Haverland

Onderwijsadviseur 020-7237155 l.haverland@swvamsterdamdiemen.nl Zuid

Marieke van der Hulst

Onderwijsadviseur 020-7237159 m.vanderhulst@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring

Marije Kok

Onderwijsadviseur 020-7237172 m.kok@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring

Marjolijn Clevers

Onderwijsadviseur 020-7237151 m.clevers@swvamsterdamdiemen.nl Noord

Nicole van Hecke

Onderwijsadviseur 020-7237100 n.vanhecke@swvamsterdamdiemen.nl Dyslexie (afwezig tot januari 2021)

Odette van Rongen

Onderwijsadviseur 020-7237171 o.vanrongen@swvamsterdamdiemen.nl Zuidoost

Renée Bücken

Onderwijsadviseur 020-7237165 r.bucken@swvamsterdamdiemen.nl West binnen de Ring

Saaske Verstraete

Onderwijsadviseur 020-7237154 s.verstraete@swvamsterdamdiemen.nl Oost

Eva Zijlmans

Maatschappelijk deskundige 020-7237153 e.zijlmans@swvamsterdamdiemen.nl West binnen de Ring - Zuidoost

Jorien Boucherie

Maatschappelijk deskundige 020-7237164 j.boucherie@swvamsterdamdiemen.nl Oost

Marleen van Hulst

Maatschappelijk deskundige 020-7237168 m.vanhulst@swvamsterdamdiemen.nl Noord

Saskia van Veen

Maatschappelijk deskundige 020-7237158 s.vanveen@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring - Zuid

Monique van Thienen

Coördinatie thuiszitters, adviesvragen rond zorgplicht, verzuim en schorsing 020-7237163 m.vanthienen@swvamsterdamdiemen.nl

Luna Beukema

Autisme Steunpunt 06-12523273 autismesteunpunt@swvamsterdamdiemen.nl

Anne Niessen

Expertgroep medische- of revalidatiehulpvragen 06-14203978 a.niessen@swvamsterdamdiemen.nl

Nathalie Braspenning

Expertgroep medische- of revalidatiehulpvragen 06-46001664 n.braspenning@swvamsterdamdiemen.nl

Jelke Martina

Projectleider (hoog)begaafde leerlingen 020-7237174 j.martina@swvamsterdamdiemen.nl

Zoek je school

banner boven footer