Contactpersonen

Onze mensen

Joost van Caam

Directeur-bestuurder 020-7237100 j.vancaam@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Nicolette Kossen

Teamleider 020-7237160 n.kossen@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Susan Walstra

Beleidsmedewerker 020-7237152 s.walstra@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Tamara Dekker

Beleidsmedewerker 020-7237157 t.dekker@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-do-vr

Danielle Drenthen

Communicatieadviseur 020-7237162 d.drenthen@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Els Dekker

Secretariaat 020-7237100 e.dekker@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Malkita Sandelowsky (tijdelijk afwezig)

Secretariaat 020-7237100 m.sandelowsky@swvamsterdamdiemen.nl

Pamela Harman

Secretariaat 020-7237100 p.harman@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-wo-do-vr

Patrick Nuyens

Bureaumedewerker 020-7237169 p.nuyens@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Hilay Menapal

Onderwijsadviseur 020-7237170 h.menapal@swvamsterdamdiemen.nl Noord πŸ“… Aanwezig: ma-di-do-vr

Karin Zuidweg

Onderwijsadviseur 020-7237167 k.zuidweg@swvamsterdamdiemen.nl Zuid πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Laura Haverland (afwezig tot 28 februari 2022)

Onderwijsadviseur 020-7237155 l.haverland@swvamsterdamdiemen.nl Zuid

Marieke van der Hulst

Onderwijsadviseur 020-7237159 m.vanderhulst@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring πŸ“… Aanwezig: di-wo-vr

Marije Kok

Onderwijsadviseur 020-7237172 m.kok@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring, Oost πŸ“… Aanwezig:ma-di-wo-do-vr

Marjolijn Clevers

Onderwijsadviseur 020-7237151 m.clevers@swvamsterdamdiemen.nl Noord πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Nicole van Hecke

Onderwijsadviseur 020-7237175 n.vanhecke@swvamsterdamdiemen.nl Dyslexie: Noord, Zuidoost en West buiten de ring πŸ“… Aanwezig: ma-di-vr

Odette van Rongen

Onderwijsadviseur 020-7237171 o.vanrongen@swvamsterdamdiemen.nl Zuidoost πŸ“… Aanwezig: ma-di-do-vr

Pauline de Vries

Onderwijsadviseur 020-7237156 p.devries@swvamsterdamdiemen.nl Dyslexie: Oost, Zuid en West binnen de ring πŸ“… Aanwezig: di-wo-vr

RenΓ©e BΓΌcken

Onderwijsadviseur 020-7237165 r.bucken@swvamsterdamdiemen.nl West binnen de Ring πŸ“… Aanwezig: di-do-vr

Saaske Verstraete (tijdelijk afwezig)

Onderwijsadviseur 020-7237154 s.verstraete@swvamsterdamdiemen.nl Oost

Sandra Maijer

Onderwijsadviseur 020-7237176 s.mayer@swvamsterdamdiemen.nl Zuid, Oost πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Eva Zijlmans

Maatschappelijk deskundige 020-7237153 e.zijlmans@swvamsterdamdiemen.nl West binnen de Ring - Zuidoost πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Jorien Boucherie

Maatschappelijk deskundige 020-7237164 j.boucherie@swvamsterdamdiemen.nl Oost πŸ“… Aanwezig: ma-di-do

Margriet Hermans

Maatschappelijk deskundige 020-7237178 m.hermans@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-do-vr

Marleen van Hulst

Maatschappelijk deskundige 020-7237168 m.vanhulst@swvamsterdamdiemen.nl Noord πŸ“… Aanwezig: di-do-vr

Rebecca Corper

Maatschappelijk deskundige 020-7237177 r.corper@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: di-wo-do-vr

Saskia van Veen

Maatschappelijk deskundige 020-7237158 s.vanveen@swvamsterdamdiemen.nl West buiten de Ring - Zuid πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do

Luna Beukema

Autisme Steunpunt 06-12523273 autismesteunpunt@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo-do-vr

Anne Niessen

Expertgroep medische- of revalidatiehulpvragen 06-14203978 a.niessen@swvamsterdamdiemen.nl πŸ“… Aanwezig: ma-di-wo

Nathalie Braspenning

Expertgroep medische- of revalidatiehulpvragen 06-46001664 n.braspenning@swvamsterdamdiemen.nl

Cathelijn Dieleman

Projectleider (hoog)begaafde leerlingen c.dieleman@swvamsterdamdiemen.nl

Bekijk alle scholen op de kaart

banner boven footer